İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi ile verilen eğitimler entegratör firmalar aracılığı ile gönderilmeye başlandı. Risk değerlendirme ve diğer konularda da zaman içerisinde veri gönderimi başlayacağı yönünde bakanlık açıklamalarda bulundu. İBYS sistemi ile isg profesyonelleri ve iş yeri hekimleri gerçekleştirdikleri tüm işlemleri kullandıkları yazılımlar ile kayıt altına alabilirler.

Kontinus-İsg Süreçlerinizi Kolaylaştırır

Kontinus-İsg ile girişi yapılan veriler, güvenli bir alanda muhafaza edilir, sunmuş olduğu analizler ve hatırlatma özelliği ile şirketlerin ve bireysel çalışanların iş takibini kolaylaştırır. Herhangi bir kurulum gerektirmeyen web tabanlı yapısı ve kullanıcı dostu arayüzü ile esnek bir yönetim sağlar. Ayrıca; Kontinus-İsg’de bulunan firma çalışanları sayfasında, her çalışanın geçmişini, aldığı eğitimleri, iş kazalarını, reçete ve muayene bilgilerini tek bir yerden görüntüleyebilirsiniz.

Kontinus-İsg İşverenler için de Kolaylıklar Sunar

Yönetici paneli üzerinden, tüm uzman ve hekimlerin çalışmalarını takip edebilen işveren, istediğinde analiz ve raporlamalardan da faydalanabilir. Kontinus-İsg içerisinde bulunan eğitim, iş kazası, muayene ve e-reçete alanlarında bulunan ve filtrelemeler ile işveren ve diğer kullanıcılara görmek istediği raporlamaları grafikler ile sunan analizler hem iş veren hem de diğer kullanıcı roller için ulaşılabilir durumdadır. Yönetici, firma çalışanları sayfasından da profil detaylarını yönetebilir, istediği bilgilere tek bir sayfadan ulaşabilir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir