Son dönemlerde iş kazalarının artması birtakım önlemlerin alınmasını gerektirmiştir. Bu anlamda kanun, tüzük ve yönetmelikler çıkarılmıştır. Bu kanunlar çerçevesinde şirketler İş Sağlığı ve Güvenliği adına gerekli tedbirleri almaktadır. Ancak bunların aynı zamanda bakanlıkça denetlenmesi gerekmektedir. Bu sebeple gerekli bilgi ve belgelere ulaşılmasını sağlayan İBYS yazılımı geliştirilmiş ve firmaların hizmetine sunulmuştur.

 

İBYS Yazılımı Nedir? Özellikleri Nelerdir?

 

İBYS yazılımı İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi anlamına gelmektedir. Bilgi yönetim sistemi ise konu hakkında her türlü bilgi ve belgenin saklandığı elektronik dosyalardır. Şirketler kendilerine özel ibys yazılımı kullanmak zorundadır.

 

 

İBYS Yazılımı Nasıl Temin Edilir?

 

Bakanlık bu konuda kaliteli bilişim firmalarını web sitesi üzerinde yayınlamıştır. Firmalar ise bu bilişim sektörlerinden biriyle iletişime geçerek yazılım talep edebilir. Bu firmalardan biri olan Kontinus Bilgi Teknolojileri, işini profesyonelce yapan nadir firmalardan biridir. Hazırlamış olduğu yazılım kolayca cihazınıza ve eski yazılıma entegre edilecek özelliklere sahiptir.

 

İBYS Fiyatları

 

İBYS yazılımı entegrasyonu lisanslı olarak gerçekleştirilir. Aynı zamanda yıllık ücret talep edilmektedir. Fiyatlar ise kullanıcı sayısına göre değişiklik göstermektedir.

 

Kullanıcı sayısı ne kadar fazla ise fiyatlar o kadar bütçeye uygun nitelikler taşımaktadır. Her anlamda kolaylık sağlayan İBYS yazılımı için www.kontinus.com web adresi üzerinden iletişime geçebilir, gerekli desteği anında alabilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir